KKK

Kui Sul on kiireid küsimusi, millele otsid vastuseid, siis tutvu korduma kippuvate küsimustega ehk leiad siit vastuse.

Kui aga ei leia, siis võta meiega julgesti ühendust!

Kasulikku lugemist leiad ka siit lehelt https://rdisain.ee/kasulik/

Kui kaua kestavad sõidukite kleebised?

Autokleebiste kestvus võib olla väga erinev, vahemikus 3–10 aastat. Keskmiselt püsib korralikum kile 5 aastat. Kestvus on tingitud mitmetest asjaoludest, nagu ilmastik, kleebise enda valik, sõiduki olemus jms. Kui kleebiseid enam ei soovita, aitame nende maha võtmisega, kasutame kvaliteetseid materjale, mille äravõtmisel ei jää auto pinnale liimijälgi.

Palju maksab auto kiletamine?

Auto kiletamisel on väga raske öelda keskmist hinda. Kõik oleneb, millise sõidukiga on tegemist, kui suures mahus soovid kiletada (paar kleebist või ülekiletamine), kui kaua kiled peavad püsima, millist kiletootjat kasutada jms. Kuid kindlasti on auto ülekiletamine tunduvalt soodsam kui värvimine. Võta meiega julgelt ühendust ja saame täpse hinnapakkumise teha!

Kui kaua sõidukit kleebitakse?

Väiksemad autokleebised trükime tavaliselt 1–2 tööpäevaga, mahukamate tööde puhul võib minna 3-5 tööpäeva.

Mis on turvakile?

Turvakile on kiire ja lihtne võimalus suurendada klaaside turvalisust ja ohutust. Turvakile hoiab klaasikillud kile küljes. Turvakile sobib näiteks sõidukite, akna-, dušši- ja rõduklaasidele.

Mis on päikesekaitsekile?

Päikesekaitsekile sobib klaasseintele ja akendele, nii koju kui kontorisse. Kile vähendab tõhusalt läbi klaasi tungivat päikesesoojust ja muudab ruumid suvel jahedamaks. Talvel suunab kile soojuse tuppa tagasi. Kilega on võimalik säästa kulutusi suvel kliimaseadmetele ja talvisel perioodil küttele.

Kuidas muuta aken läbipaistmatuks?

Kodu ja kontori aknad on võimalik muuta tumedaks kasutades toonkilet. Toonkilel on võimalik valida erinevaid tumeduse ehk läbipaistvuse astmeid. Klaasid saab päevasel ajal muuta täiesti läbipaistmatuks. Küll aga tuleb arvestada, et kui väljas on pime ja ruumis tuli põleb, ei näe aknast välja, kuid sisse on näha. Kui soovid püsivat lahendust, et aknad läbi ei paistaks, soovitame mõelda matistavale kilele.

Mis on minimaalne kleebiste tellimise kogus?

Meil ei ole ette nähtud minimaalset kleebiste tellimuse kogust. Küsi meilt ühele, kahele või kahekümne tuhandele kleebisele pakkumist ja leiame sulle parima lahenduse.

Kas mul peab endal olema valmis kujundus?

Võid meie poole pöörduda nii oma disainiga kui ka esialgse ideega. Oleme valmis pakkuma täislahendust disainist paigalduseni.

Kuidas paigaldada fototapeeti?

Fototapeet on väga efektne interjööri lahendus nii koju kui kontorisse. Suuremate ja keerukamate fototapeetide paigaldamisel soovitame pöörduda spetsialistide poole, et vältida fototapeedi raisku minekut. Fototapeedi puhul on oluline pinna ettevalmistus ja erinevate tükkide kokkupanek. Võrreldes tavalise pabertapeediga on oluline, et liim kantakse seina, mitte tapeedile, samuti arvestada, et fototapeet ei veni ega kahane nii nagu tavaline pabertapeet.

Kui palju maksab fototapeet?

Fototapeedi hind sõltub, millist materjali kasutada, keskmiselt algab hind 20 eurot ruutmeeter.